ODVOD VZDUCHU Z MOBILNÍCH KLIMATIZACÍ Albrechtice v Jizerských horách

Na všechny výrobky objednané do konce  srpna 2020 poskytujeme slevu -30% z konečné ceny produktu.
 
Každá mobilní klimatizace potřebuje pro svoji činnost kvalitní odvod teplého odpadního vzduchu, jinak se snižuje její účinnost řádově o desítky procent a zvětšuje se spotřeba elektrické energie...
 
JAKO JEDINÍ V ČESKÉ REPUBLICE BYCHOM VÁM TÍMTO CHTĚLI NABÍDNOUT NAŠE ORIGINÁLNÍ ŘEŠENÍ ODVODU ODPADNÍHO VZDUCHU S MOBILNÍCH KLIMATIZACÍ POMOCÍ UNIVERZÁLNÍHO KRYTU, KTERÝ SE UMÍSŤUJE DO OKENNÍHO RÁMU...

KONEČNĚ ELEGANTNÍ ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ

S odpadním vzduchem vznikajícím při činnosti mobilních klimatizací. Každý majitel mobilní klimatizace se jistě setkal s problémem odvodu teplého vzduchu vznikajícího ochlazováním vnitřního prostoru místnosti. Tento problém mnozí s nás řeší vytvořením otvoru do nosné zdi někde v okolí okna (což je poměrně administrativně náročná záležitost, většinou je třeba stavební povolení, což jak společenství vlastníků, tak družstva nechtějí udělovat ). V poslední době se na trhu rovněž objevili těsnění do oken, což jsou v podstatě jakési silonové "vaky" vlepované do okenního rámu, které navíc zdaleka nedosahují izolačních parametrů našeho výrobku.

INOVATIVACE

přináší náš kryt k odvodu odpadního vzduchu. Ten je, stejně jako i části tohoto technického řešení, autorsky chráněn a zapsán u Úřadu průmyslového vlastnictví České Republiky..

VÝHODY NAŠEHO KRYTU...

  • Několikanásobně zvyšuje účinnost mobilní klimatizace a šetří tak i Vaši peněženku.
  • Jedná se o výrobek, který lze aplikovat prakticky do všech typů oken.
  • Jednoduchá aplikace, kterou zvládne opravdu každý.
  • Bez jakékoli nutnosti kryt sundávat  (jednou nasadíte a  po sezóně  sundáte).
  • Dokonalá izolace proti průniku horkého vzduchu dovnitř  místnosti.
  • Zabraňuje průniku nežádoucího UV záření.
  • Pro všechny typy mobilních klimatizací (všechny průměry odpadních  hadic), i pro klimatizace se dvěma vývody......

Použité materiály

Používáme pouze nejkvalitnější materiály v daném segmentu a taky dbáme na to, aby byly zcela recyklovatelné. Většina materiálů pochází od českých výrobců.

Výroba

Celá výroba probíhá výhradně ručně, pouze s použitím základních el. pomůcek a je prováděna pouze na zakázku, dle konkrétního přání zákazníka. po obdržení platby se Vaše zakázka předává do výroby. Obvyklá doba vyroby je 1-4 týdny(v závislosti na vytíženosti ) a když je zakázka hotová, upozorníme vás přes sms nebo e-mail a odesíláme.

Způsob platby a doprava

Každý jednotlivý výrobek je zcela dělán na zakázku podle konkrétních požadavků zákazníka. Pro každý jednotlivý výrobek jsou vždy jiné parametry (barva lišty, rozměry, průměr otvoru pro hadici, odstín tabule atd), proto vždy vyžadujeme platbu předem přes naši platební bránu. Zásilku zasíláme výhradně přes Česk. poštu, a to zejména kvůli rozměrům a šetrnějšímu způsobu dopravy. Balné neúčtujeme.

Cena

Cena kompletního výrobku je 4100,-Kč po poskytnutí slevy je potom Vaše cena 2869,-Kč.  (U požadavku na kryt, který má dva vývody je cena navýšena o 399,-Kč)
Dopravné je bud 339 nebo 359,-Kč (upřesnění v objednávce) balné neúčtujeme.

+420 731 835 612
Pro velikou prac. vytíženost prosím pouze SMS,
ozveme se,děkuji.

Realizace

Odvody klimatizace Albrechtice v Jizerských horách, odvody klimatizací Albrechtice v Jizerských horách, prodej klimatizace Albrechtice v Jizerských horách, mobilní klimatizace Albrechtice v Jizerských horách, odvod vzduchu klimatizací Albrechtice v Jizerských horách, klimatizace odvody Albrechtice v Jizerských horách, těsnění pro mobilní klimatizace Albrechtice v Jizerských horách, kryt do okna pro mobilní klimatizace Albrechtice v Jizerských horách, izolace do okna Albrechtice v Jizerských horách, montážní sada mobilní klimatizace Albrechtice v Jizerských horách, odvody vzduchu pro mobilní klimatizaci Albrechtice v Jizerských horách

Další města:

Český Krumlov, Praha 22, Šumperk, Beroun, Ústí nad Labem, Praha-Šeberov, Praha 5, Jičín, Kolín, Praha-Suchdol, Praha-Vinoř, Louny, Praha-Březiněves, Rychnov nad Kněžnou, Svitavy, Teplice, Prostějov, Praha 9, Pelhřimov, Praha 4, Břeclav, Praha 17, Praha-Lysolaje, Nymburk, Benešov, Trutnov, České Budějovice, Most, Bruntál, Děčín, Brno-město, Praha-Lochkov, Zlín, Hlavní město Praha, Prachatice, Praha-Dolní Měcholupy, Praha-Nebušice, Chomutov, Třebíč, Praha-Zbraslav, Žďár nad Sázavou, Praha 7, Nový Jičín, Praha-Koloděje, Praha-Dolní Chabry, Praha 1, Praha-Čakovice, Praha-Velká Chuchle, Praha 15, Praha 11, ... Další mesta

Kraje